info@stylemixthemes.com

Praca: Kierownik Zmiany - Ekipa Sprzątająca

Kierownik Zmiany - Ekipa Sprzątająca
Miejsce pracy: Świebodzin

Dussmann Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy dobrą, stabilną firmą.

Zatrudnimy osoby z doświadczeniem i bez, przyuczymy.

Kierownik Zmiany

Ekipa Sprzątająca

(dobre warunki/dowóz/elastyczny grafik)

Świebodzin

Skontaktuj się tel.: 539 529 348

Zostaw nam kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:
  • Dobra, stabilna praca - UMOWA o PRACĘ!
  • DOBRA STAWKA!
  • Grafik – ELASTYCZNY - różne godziny pracy!
  • Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne,
  • Transport pracowniczy lub dofinansowanie dojazdu do pracy!
  • TERMINOWE WYPŁATY!
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego,
  • Szacunek i zrozumienie.
Oczekujemy:
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe,
  • Doświadczenia w zakresie usługi utrzymania czystości,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn czyszczących,
  • Zaangażowanie w pracę i gotowość do pracy w określonych godzinach,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi,
  • Mile widziane wykształcenie średnie-techniczne.
Zadania:
  • Nadzór i kontrola przy pracach serwisów sprzątających.
  • Dowodzenie grupą pracowników: wyznaczanie zadań, kontrola wykonanej pracy, rozliczanie z przepracowanych godzin, wspieranie w pracy kierownika, szkolenie pracowników oraz kontakt z przedstawicielami Klienta.

FIRMA:
Dussmann Polska Sp.z o.o.
LOKALIZACJA:
lubuskie/Świebodzin
DATA PUBLIKACJI:
wczoraj