info@stylemixthemes.com

Praca: Konstruktor urządzeń przemysłowych

Firma produkcyjna z 50-letnim stażem działająca w obszarze armatury przemysłowej i części maszyn,  o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym poszukuje osoby na stanowisko:

Konstruktor urządzeń przemysłowych
Rejon: województwo lubuskie

Główne obowiązki

  • Projektowanie urządzeń i części maszyn, zgodnie z wszelkimi obowiązującymi przepisami i normami
  • Wprowadzanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych, modernizacja wyrobów
  • Tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji konstrukcyjnej
  • Nadzorowanie produkcji nowych wyrobów i prototypów
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne /mechanika, budowa maszyn/
  • Duże doświadczenie na stanowisku projektowania maszyn i urządzeń przemysłowych
  • Biegła znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość nowoczesnych programów do projektowania /AutoCad, SolidEdge/
  • Odpowiedzialność, samodzielność, dobra organizacja pracy własnej
  • Gotowość do ciągłego rozwoju w zakresie nowych rozwiązań technicznych
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat.B
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w kraju i zagranicą
  • Narzędzia niezbędne do realizacji zadań oraz szkolenia
  • Możliwości rozwoju własnego, poprzez szkolenia, uczestnictwo w ciekawych projektach dla głównych gałęzi przemysłu
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premie + dodatki
  • inne

FIRMA:
METAL-GUM Sp. z o.o.
LOKALIZACJA:
lubuskie/
DATA PUBLIKACJI:
2020-09-18