info@stylemixthemes.com

Praca: Konstruktor

Jesteśmy czołowym Polskim producentem opakowań PET i zamknięć  do chemii gospodarczej, kosmetyków, artykułów spożywczych oraz wyrobów farmaceutycznych i suplementów diety. Nasze wyroby docierają do Klientów na rynku całej EUROPY.

Zatrudnimy do działu konstrukcyjnego:

Konstruktor
Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska:
  • projektowanie i modyfikowanie opakowań PET i zamknięć,
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów jakościowych,
  • wykonywanie renderów na potrzeby działu oraz działu marketingu,
  • uczestnictwo w testach i budowie prototypów.
Wymagania:
  • znajomość programu SOLIDWORKS
  • ogólna wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn,
  • umiejętność czytania dokumentacji i schematów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wykształcenie min. średnie techniczne.
Mile widziane:
  • doświadczenie w technologii procesu produkcji,
  • kreatywność i podstawowy zmysł plastyczny przy projektowaniu oraz wykonywaniu renderów,
  • asertywność i dyspozycyjność pracownika,
  • absolwent Mechaniki i Budowy Maszyn lub kierunków pokrewnych.
  • znajomość programu SOLIDWORKS Visualize.
Oferujemy:
  • bardzo dobre warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu Europejskim i funkcjonującej na Światowym poziomie,
  • umowa o pracę na pełny etat,
  • możliwość rozwoju,
  • przyuczenie na dane stanowisko
  • wynagrodzenia stałe + premia uznaniowa,
  • bony świąteczne, okolicznościowe, karta OKsystem, dodatek do urlopu.

STANOWISKO:
Konstruktor
FIRMA:
Masterchem Logoplaste Sp. z o.o.
LOKALIZACJA:
lubuskie/Zielona Góra
DATA PUBLIKACJI:
2021-11-11