info@stylemixthemes.com

Praca: Konsultant wdrożeniowy ERP

Avenga jest światowym ekspertem w obszarze IT i transformacji cyfrowej. Świadczymy szeroką gamę usług - od doradztwa strategicznego, usług związanych z customer experience, tworzeniem oprogramowania oraz usługi outsourcingowe takie jak: staff augmentation, team leasing i permanent employment. Avenga to ponad 2500 profesjonalistów i 20-letnie doświadczenie. Jesteśmy obecni w Europie, Azji i USA.
Konsultant wdrożeniowy ERP
Miejsce pracy: woj. lubuskie
Nr ref.: KWI/WAW/06

Zadania:

  • Przygotowanie i poprowadzenie analizy konsolidacji systemów ERP
  • Analizowanie wymagań działu finansów i księgowości oraz kreowanie wizji rozwiązania
  • Analiza przed przed-wdrożeniowa, analiza procesów (finanse / księgowość)
  • Optymalizacja, upraszczanie, ujednolicanie procesów (finanse / księgowość)
  • Przygotowanie zakresu wdrożenia systemu ERP np. Softlab
  • Współpraca z zespołem finansowo / księgowym, IT oraz dostawcą systemu ERP
  • Zarządzanie projektem wdrożenia systemu ERP

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku (lub zbliżonym) Konsultant Wdrożeniowy ERP FK/Logistyka min 3 lata
  • Doświadczenie w użytkowaniu i/lub konfigurowaniu systemów ERP
  • Praktyczna znajomość procesów biznesowych realizowanych w przedsiębiorstwach, szczególnie w obszarze księgowości, kadr i płac, przepisów prawa finansowego, podatkowego i rachunkowości
  • Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki lub pokrewne
  • Znajomość metodyk wdrażania systemów klasy ERP
  • Praktyczna znajomość konfiguracji systemu ERP, mile widziany Softlab
  • Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
  • Umiejętność skutecznej koordynacji prac zespołu biznesowo techniczengo
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność w kontaktach z klientem

Oferujemy:

  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Pracę w zespole biznesowo technicznym
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz osiąganych wyników,
  • Umowę o pracę / B2B / Zlecenie
Prosimy o załączenie poniższej zgody w przesyłanej aplikacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – Avenga IT Professionals Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko Konsultant wdrożeniowy ERP.

FIRMA:
Avenga
LOKALIZACJA:
lubuskie/
DATA PUBLIKACJI:
2021-07-16