Praca: Kontroler jakości /operator współrzędnościowej maszyny pomiarowej

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Kontroler jakości /operator współrzędnościowej maszyny pomiarowej
Miejsce pracy: Nowa Sól
Numer: StPr/20/0658
OBOWIĄZKI:
Zapewnienie realizacji wymagań jakości klientów poprzez systematyczne pomiary części przy pomocy współrzędnościowej maszyny pomiarowej (przyuczenie). Obsługa współrzędnościowej maszyny pomiarowej, w tym jej kalibracja (do przyuczenia). Analiza i interpretacja raportów pomiarowych (przyuczenie). Zarządzanie przyrządami/ środkami pomiarowymi. Realizacja celów jakościowych i Realizacja celów jakościowych i osiąganie odpowiednich wskaźników jakości.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Gotowość do przyuczenia się wykonywania pomiarów na współrzędnościowej maszynie pomiarowej. Świetna organizacja pracy własnej, chęć poszerzania wiedzy i umiejętności. Komunikatywność, zaangażowanie. Dokładność w wykonywanych czynnościach. Dyspozycyjność. Doświadczenie zawodowe mile widziane. Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

Miejsce pracy:

Nowa Sól

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli

LOKALIZACJA:
lubuskie/Nowa Sól
DATA PUBLIKACJI:
2020-11-19