info@stylemixthemes.com

Praca: Koordynator Robót Elektrycznych

Ogłoszenie numer: 4381245, z dnia 2021-04-12

SINOHYDRO to sieć powiązanych ze sobą firm oferujących wachlarz usług i kompleksowych rozwiązań inżynieryjnych, poczynając od projektowania poprzez budowę oraz dobór i montaż wyposażenia elektrycznego i mechanicznego.SINOHYDRO koncentruje się na rozwoju wielu obszarów działalności, które są uzupełniające wobec siebie.

Koordynator Robót Elektrycznych

Miejsce pracy: lubuskie / Nowa Sól

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie i koordynacja prac w zakresie instalacji elektrycznych prowadzonych na budowie
  • Bezpośredni nadzór nad powierzonym kontraktem w zakresie terminowości i jakości prac w oparciu o wymagania umowy, harmonogramy oraz dokumentację techniczną
  • Monitorowanie oraz sporządzanie zamówień w ramach założonego budżetu
  • Koordynacja robót elektrycznych realizowanych przez podwykonawców
  • Rozliczanie i odbiór robót od podwykonawców w zakresie branży elektrycznej
  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur, norm, przepisów BHP i Ppoż.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Doświadczenie zawodowe w kierowaniu robotami elektrycznymi
  • Znajomość prawa budowlanego
  • Samodzielność, komunikatywność, otwartość, inicjatywa, dobra organizacja prac
  • Znajomość języka angielskiego - będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B - w zależności od preferencji kandydata
  • Narzędzie pracy: laptop, dostęp do samochodów służbowych
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Przyjazną i pozytywną atmosferę w międzynarodowym zespole
  • Wysoką kulturę organizacyjną

FIRMA:
Sinohydro Corporation Ltd Sp. z o.o.
LOKALIZACJA:
lubuskie/Nowa Sól
DATA PUBLIKACJI:
dzisiaj