info@stylemixthemes.com

Praca: Księgowy / Księgowa

Ogłoszenie numer: 5698923, z dnia 2021-10-20

Firma MARINO Sp. z o.o. we Wschowie, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Księgowy / Księgowa

Miejsce pracy: lubuskie / Wschowa

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej księgowości Spółki zgodnie z Ustawą o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego
  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Księgowanie wyciągów bankowych oraz raportów kasowych
  • Uzgadnianie sald należności/zobowiązań z kontrahentami
  • Analiza rozrachunków
  • Sporządzanie poleceń księgowania, w tym: dot. różnic kursowych i kompensat
  • Kontrola, dekretowanie i księgowanie dokumentów zakupu i sprzedaży
  • Sprawdzenie rejestrów z dowodami księgowymi

Wymagania

  • co najmniej kilkuletnie doświadczenie zawodowe pracy w księgowości
  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość przepisów księgowych, zasad rachunkowości oraz zagadnień podatkowych
  • rzetelność, skrupulatność, samodzielność i odpowiedzialność
  • umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy, myślenia analitycznego, pracy w zespole oraz komunikatywność, zaangażowanie i systematyczność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

FIRMA:
MARINO sp. z o.o.
LOKALIZACJA:
lubuskie/Wschowa
DATA PUBLIKACJI:
2021-10-20