info@stylemixthemes.com

Praca: Księgowy -samodzielne stanowisko.

Powiatowy Urząd Pracy w Sulęcinie
Księgowy -samodzielne stanowisko.
Miejsce pracy: Słońsk
Numer: StPr/21/0163
OBOWIĄZKI:
Księgowy -samodzielne stanowisko. Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz dokonywanie odpisów amortyzacyjnych. Prowadzenie dokumentacji podatkowej VAT, CIT w tym sporządzanie ewidencji VAT zakup i sprzedaż. Sporządzanie deklaracji VAT. Wyliczanie podatku CIT. Monitorowanie zmian w przepisach. Prowadzenie ewidencji księgowych. Wymagane wykształcenie min. średnie, doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, znajomość programu Rewizor, obsługa komputera, programu Office( Word, Excel) rzetelność, dokładność, chęć zdobywania wiedzy i doświadczenia, bardzo dobra organizacja pracy, wielozadaniowość. Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym- mile widziana. Tel. 604 464 589 Marek Pawko
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: znajomość programu MS Office

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. średnie, doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, znajomość programu Rewizor, obsługa komputera, programu Office( Word, Excel) rzetelność, dokładność, chęć zdobywania wiedzy i doświadczenia, bardzo dobra organizacja pracy, wielozadaniowość. Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym- mile widziana.

Miejsce pracy:

Słońsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 548,63 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sulęcinie

LOKALIZACJA:
lubuskie/Słońsk
DATA PUBLIKACJI:
2021-04-12