info@stylemixthemes.com

Praca: Magazynier – operator wózka widłowego

Ogłoszenie numer: 2280833, z dnia 2019-02-19

Magazynier – operator wózka widłowego

Miejsce pracy: lubuskie / Wschowa

Opis stanowiska

  • przyjmowanie , składowanie, wydawanie: wyrobów gotowych i materiałów, surowców produkcyjnych zgodnie z procedurą gospodarki magazynowej
  • nadzór nad przyjmowaniem i wydawaniem wyrobów gotowych oraz kontrola stanów magazynowych
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • obsługa programu komputerowego do obsługi produkcji

Wymagania

  • uprawnienia na wózki widłowe
  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze wózków widłowych
  • samodzielność w działaniu
  • gotowość do pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełny etat
  • praca w systemie zmianowym

FIRMA:
MARINO sp. z o.o.
LOKALIZACJA:
lubuskie/Wschowa
DATA PUBLIKACJI:
19-02-2019