info@stylemixthemes.com

Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Sulęcinie
Magazynier
Miejsce pracy: Wędrzyn
Numer: StPr/21/0463
OBOWIĄZKI:
Właściwe przyjmowanie artykułów spożywczych zgodnie ze złożonym zamówieniem oraz wystawioną fakturą. Właściwe wydawanie artykułów spożywczych w ilościach i asortymencie podanym w asygnacie kuchennej. Należyte wykonanie obowiązków wiążące się z odpowiedzialnością materialną za wyrządzoną szkodę wskutek niewykonania lub zaniechania wykonania określonych czynności służbowych. Wymagane: wykształcenie min. średnie, książeczka Sanepid-u.Prawo jazdy kat. B. Umiejętność pracy w zespole, sprawność oraz siła fizyczna. Komunikatywność i zaangażowanie. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość branży spożywczej. Tel.: 261 676 251 Jolanta Kałużna.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Książeczka SANEPID-u
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oreaz znajomość branży spożywczej

Miejsce pracy:

Wędrzyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 090 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sulęcinie

STANOWISKO:
Magazynier
LOKALIZACJA:
lubuskie/Wędrzyn
DATA PUBLIKACJI:
2021-10-01