info@stylemixthemes.com

Praca: Manager Projektu (K/M)

AUDIT Doradztwo Personalne poszukuje kandydata na stanowisko:

Manager Projektu (K/M)
Miejsce pracy: Zielona Góra (okolice)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Zarządzanie projektami, harmonogramowanie
  • Dbałość o terminowość realizacji prac
  • Komunikacja z klientami w zakresie realizacji projektów
  • Nadzór i koordynacja prac w siedzibie firmy jak również u klienta
  • Wsparcie podczas montażu u klienta
  • Zarządzanie zakupami
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie pracy w podobnym zakresie zadaniowym
  • Wiedza z zakresu automatyki, elektryki
  • Charyzma, pomysłowość
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  • Zdecydowane i energiczne działanie
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie w rozróżnieniu na podstawę i premię
  • Samochód służbowy klasy premium – także do użytku prywatnego

FIRMA:
AUDIT Doradztwo Personalne
LOKALIZACJA:
lubuskie/Zielona Góra (okolice)
DATA PUBLIKACJI:
2021-08-18