Praca: Mechanik samochodowy sekcji gospodarki transportowej wydziału techniki i zaopatrzenia

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Mechanik samochodowy sekcji gospodarki transportowej wydziału techniki i zaopatrzenia
Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Numer: StPr/21/0199
OBOWIĄZKI:
1. Ustalanie i weryfikowanie usterek w pojazdach;2. Dokonywanie napraw i obsługi technicznej pojazdów;3. Konserwacja i naprawa pojazdów;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne, kierunek: mechanika pojazdowa

Wymagania inne:

Wymagania konieczne : 1. Wykształcenie zawodowe ; techniczne z zakresu mechaniki pojazdowej;2. Doświadczenie zawodowe; udokumnetowane dwuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie napraw pojazdów;3. Znajomość budowy i zasad działania wszystkich zespołów i układów pojazdu;4. Uprawnienia :- umiejętność diagnozowania usterek w pojazdach;- dobra organizacja pracy, dokładność i samodzielność;- umiejętność współpracy, kreatywność;- precyzja i smaodzielność w pracy;- umiejętność diagnozowania usterek w samochodach;Wymagania pożądane :1. umiejętność naprawy ogumienia;2. Znajomość elektromechaniki pojazdowej;3. Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Krosno Odrzańskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

LOKALIZACJA:
lubuskie/Krosno Odrzańskie
DATA PUBLIKACJI:
2021-03-22