info@stylemixthemes.com

Praca: Mechanik samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Mechanik samochodowy
Miejsce pracy: Otyń
Numer: StPr/21/0063
OBOWIĄZKI:
Diagnostyka i naprawa pojazdów samochodowych w zakresie układów pojazdu, przeprowadzanie przeglądów olejowych, wymiana szyb, geometria zawieszenia, kontrola jakości, wykonywanie prac oraz sprawdzanie pojazdów, wykonywanie różnych, prostych prac dodatkowych, demontaż osprzętu do prac lakierniczych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

Umiejętność pracy w grupie, dokładność, zaangażowanie. Mile widziane umiejętności związane z elektromechaniką. Rekomendacje.

Miejsce pracy:

Otyń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli

LOKALIZACJA:
lubuskie/Otyń
DATA PUBLIKACJI:
2021-02-03