info@stylemixthemes.com

Praca: Mistrz produkcji

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury szybkiego ładowania wysokiej mocy dla samochodów i autobusów elektrycznych. Jesteśmy firmą technologiczną, a nasze innowacyjne projekty B+R rozwijają elektromobilność w skali globalnej.  Unikalne know-how tworzone przez naszych pracowników pozwala nam zmieniać oblicze komunikacji wprowadzając zeroemisyjny transport do miast na całym świecie. Byliśmy prekursorami rynku emobility, a teraz  dzięki zdobytemu doświadczeniu  - osiągamy technologiczne przywództwo w światowym megatrendzie jakim jest E-MOBILITY :)

Chcesz być częścią eRewolucji? Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko:

Mistrz produkcji
Miejsce pracy: Zielona Góra
Opis stanowiska:
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem  procesu produkcyjnego;
  • zarządzanie zespołem pracowników;
  • dbanie o terminowość, efektywność, jakość i bezpieczeństwo pracy;
  • realizacja planów produkcyjnych;
  • rozwiązywanie bieżących planów produkcyjnych;
  • monitorowanie realizacji zadań produkcyjnych;
  • udział w doskonaleniu procesu produkcyjnego;
  • przeprowadzanie szkoleń;
  • wykonywanie innych poleceń przełożonego.

Profil Kandydata:

  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • wykształcenie min. średnie;
  • znajomość współczesnych narzędzi wspomagających zarządzanie produkcją np. lean manufacturing, 5S - mile widzane;
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;
  • łatwość przyswajania wiedzy oraz adaptacji do zmian;
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji;
  • umiejętność analizy danych;
  • dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników;
  • umiejętność zarządzania zespołem.
Oferujemy:

EkoZdrowie
  • Prywatna Opieka Medyczna LUX MED
  • Karta Medicover Sport
  • Dofinansowanie posiłków na Ekoen i zakupu okularów korekcyjnych
EkoInicjatywy
  • Wsparcie inicjatyw pracowniczych
  • Udział w akcjach charytatywnych Fundacji Ekoenergetyki
  • Sportowa integracja
EkoRozwój
  • Możliwość awansu
  • Szkolenia wewnętrzne merytoryczne i managerskie
  • Innowacyjne projekty e-mobility
  • Interdyscyplinarny zespół
  • Emplo – platforma do komunikacji
EkoWorkPlace
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Komfortowe przestronne biura
  • Pyszna kawa z lokalnej palarni
  • Ruchomy czas pracy
EkoPlus
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Dofinansowanie pobytu dziecka w przedszkolu Ekolucky
  • Dofinansowanie ważnych momentów w życiu: ślub i narodziny dziecka
  • Płatny program poleceń pracowników do Działu Produkcji

FIRMA:
Ekoenergetyka-Polska S.A.
LOKALIZACJA:
lubuskie/Zielona Góra
DATA PUBLIKACJI:
2021-06-16