info@stylemixthemes.com

Praca: Mistrz sieci i instalacji gazowych

Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim
Mistrz sieci i instalacji gazowych
Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą
Numer: StPr/21/0203
OBOWIĄZKI:
Organizacja, nadzorowanie, koordynowanie i zarządzanie pracą grup monterskich; prowadzenie nadzoru nad realizacją zadań inwestycyjnych; ocena stanu technicznego sieci gazowej itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Inżynier inżynierii środowiska - gazowe urządzenia, instalacje i sieci energetyczne (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

świadectwo kwalifikacyjne grupa 2D, 3D, 3E; zaświadczenie kwalifikacyjne dla projektantów i nadzorujących budowę gazociągów z PE.

Miejsce pracy:

Kostrzyn nad Odrą

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim

LOKALIZACJA:
lubuskie/Kostrzyn nad Odrą
DATA PUBLIKACJI:
2021-02-05