info@stylemixthemes.com

Praca: Młodszy asystent

Powiatowy Urząd Pracy w Żarach
Młodszy asystent
Miejsce pracy: Żary
Numer: StPr/21/0386
OBOWIĄZKI:
1. Wykonywanie kontroli dot. oceny stanu sanitarno - higienicznego i technicznego zakładów pracy.2. Ustalanie czynników szkodliwych w środowisku pracy.3. Sprawdzanie przestrzegania przepisów dot. substancji i mieszanin chemicznych dot. szkodliwych czynników biologicznych.4. Nadzór nad produktami biologicznymi prekursorami narkotyków gr. 2 i 3, detergentami, kosmetykami.5. Prowadzenie postępowania administracyjnego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: chemiczne i pokrewne oraz z zakresu BHP

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe chemiczne i pokrewne, oraz z zakresu BHP. Wymagana umiejętność redagowania pism, odpowiedzialność.

Miejsce pracy:

Żary

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

LOKALIZACJA:
lubuskie/Żary
DATA PUBLIKACJI:
2021-04-26