Praca: Młodszy magazynier/operator wózka jezdniowego/ operator suwnicy

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Młodszy magazynier/operator wózka jezdniowego/ operator suwnicy
Miejsce pracy: Gubin
Numer: StPr/21/0517
OBOWIĄZKI:
– segregacja materiałów do produkcji - sprawdzanie zgodności elementów palonych, rur i odlewów z bieżąca dokumentacją,– rozładunek dostarczonych materiałów,- przygotowanie wysyłek i załadunek elementów wysyłanych,– wypełnianie dokumentacji magazynowej (kompletacja skrzyń, karty braków),
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Magazynier (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: kierowca wózków jezdniowych

Miejsce pracy:

Gubin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 819,82 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

LOKALIZACJA:
lubuskie/Gubin
DATA PUBLIKACJI:
2021-07-07