Praca: Monter izolacji termicznych w przemyśle lub osoby do przyuczenia w zawodzie

Ogłoszenie numer: 4501756, z dnia 2021-04-27

Chętnie zatrudnimy pracowników w zawodzie

Monter izolacji termicznych w przemyśle lub osoby do przyuczenia w zawodzie

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Polska lub Europa Zachodnia

Zadania:

  • Montaż izolacji termicznych na obiektach przemysłowych, jednostkach pływających

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy
  • Uprawnienia, certyfikaty lub szkolenia z zakresu montażu izolacji

Oferujemy

  • Elastyczny system zatrudnienia
  • Elastyczny czas pracy w zależności od kraju wykonywania prac
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych kwalifikacji / certyfikatów
  • Możliwość stałej pracy oraz rozwoju osobistego
  • Proste i przejrzyste zasady zatrudnienia i wynagradzania bez skomplikowanych procedur
  • Objęcie systemami socjalnymi i emerytalnymi w krajach delegowania

FIRMA:
ISDM Solution Andrzej Kolasa
LOKALIZACJA:
lubuskie/
DATA PUBLIKACJI:
2021-04-27