info@stylemixthemes.com

Praca: Monter konstrukcji stalowych

Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu
Monter konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: Żagań
Numer: StPr/20/0760
OBOWIĄZKI:

Montaż konstrukcji stalowych poprzez nakładanie spoin spawowych na podstawie rysunku technicznego.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe o kierunku monter konstrukcji stalowych, znajomość branży metalurgicznej, znajomość rysunku technicznego, umiejętność tworzenia szablonów, umiejętność spawania.

Miejsce pracy:

Żagań

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

LOKALIZACJA:
lubuskie/Żagań
DATA PUBLIKACJI:
2020-10-26