info@stylemixthemes.com

Praca: Monter szaf sterowniczych

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Monter szaf sterowniczych
Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Numer: StPr/21/0949
OBOWIĄZKI:
-budowa szaf sterowniczych od podstaw (montaż mechaniczny złączek, sterowników, modułów komunikacyjnych, przekaźników itp.)-wykonanie połączeń elektrycznych zgodnie z dokumentacją (praca nie będzie wykonywana pod napięciem)-wykonanie połączeń sterowniczych, komunikacyjnych zgodnie z dokumentacją-staranne wykonanie montażu z zachowaniem aktualnych norm technicznych- (po okresie próbnym) przeprowadzenie testów szaf sterowniczych testy funkcjonalne, ciągłości połączeń, pomiary ochronne-(po okresie próbnym) dobór komponentów z magazynu wykorzystywanych do prefabrykacji w/w urządzeń zgodnie z dokumentacją
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe :mile widziane na stanowisku montera, elektrykauprawnienia:mile widziane uprawnienia SEP do 1KV oraz uprawnienia pomiaru ochronneznajomość rysunku technicznego i elektrycznegozdolności manualneumiejętność logicznego myśleniawysoką precyzjęumiejętność obsługi elektronarzędziznajomość pakietu MS Office (podstawy)PRACA NIE BĘDZIE WYKONYWANA POD NAPIĘCIEM!PRACODAWCĄ NIE BĘDZIE AGENCJA ZATRUDNIENIA (AGENCJA WYŁACZNIE REKRUTUJE KANDYDATÓW NA WW. STANOWISKO)

Miejsce pracy:

Krosno Odrzańskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

LOKALIZACJA:
lubuskie/Krosno Odrzańskie
DATA PUBLIKACJI:
2021-11-24