info@stylemixthemes.com

Praca: Monter urządzeń dźwigowych

Ogłoszenie numer: 4341597, z dnia 2021-03-18

Lift Progres

Lift Progres 798-845-552

Monter urządzeń dźwigowych

Miejsce pracy: lubuskie

Nr Ref.: 798845552

Opis stanowiska

Firma dźwigowa z wieloletnim stażem zatrudni pracownika z doświadczeniem na stanowisko samodzielny monter wind osobowych(może być ze swoim pomocnikiem). Oferujemy ciekawą pracę umożliwiającą rozwój i wysokie zarobki. Praca polega na montażu, demontażu wind oraz drobnych pracach budowlanych związanych z montażem urządzeń dźwigowych. Montujemy urządzenia w całym kraju. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu pod nr tel. bądź wysłanie sms-a z imieniem oraz krótkim opisem doświadczenia.

Wymagania

  • doświadczenie w montażu
  • samodzielność

Oferujemy

  • narzędzia potrzebne do pracy
  • stawka do 12000zl netto

Wynagrodzenie

do 15000 PLN

LOKALIZACJA:
lubuskie/
DATA PUBLIKACJI:
2021-03-18