info@stylemixthemes.com

Praca: Murarz

Powiatowy Urząd Pracy w Sulęcinie
Murarz
Miejsce pracy: Krzeszyce
Numer: StPr/21/0171
OBOWIĄZKI:
Wykonanie z materiałów (bloczki, cegły itp.) konstrukcyjnych i niekonstrukcyjnych elementów budowlanych, budynków, prace remontowe i konserwatorskie, przygotowywanie zapraw murarskich oraz obsługiwanie maszyn budowlanych, osadzanie stolarki okiennej i drzwiowej, wykonywanie rozbiórki konstrukcji murarskich. Wymagane wykształcenie min. podstawowe, prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie zawodowe jako pomocniczy robotnik budowlany, robotnik budowlany. Tel. 726 040 996 Leszek Przyczyna
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. podstawowe, prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie zawodowe jako pomocniczy robotnik budowlany, robotnik budowlany.

Miejsce pracy:

Krzeszyce

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sulęcinie

STANOWISKO:
Murarz
LOKALIZACJA:
lubuskie/Krzeszyce
DATA PUBLIKACJI:
2021-04-20