info@stylemixthemes.com

Praca: Operator maszyn budowlanych / Pomocnik operatora

Ogłoszenie numer: 4522208, z dnia 2021-05-07

KDM Dariusz Mazur działa na rynku od 20 lat zaopatrując w profesjonalny wysokiej jakości sprzęt wykonawców i podwykonawców w branży geoinżynierii i hydrotechniki.
Działalność naszej firmy to nie tylko sprzedaż

ale również wynajem i autoryzowany serwis.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn budowlanych / Pomocnik operatora

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

miejsce pracy:

Baza Sprzętu i Logistyki

Stara Bukówka k/ Grodziska Mazowieckiego

Wymagania

  • uprawnienia bądź chęć zdobycia uprawnień na obsługę jednego z poniższych sprzętów: koparki, wibromłoty, palownice, wiertnice, żurawie samochodowe,
  • gotowość do wyjazdów na terenie całego kraju
  • uczciwość i dyspozycyjność

Oferujemy

  • możliwość zdobycia uprawnień na wybrany sprzęt
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • atrakcyjny system premiowania
  • możliwość zapewnienia miejsca noclegowego
  • niezbędne narzędzia pracy (auto służbowe)

FIRMA:
KDM Dariusz Mazur
LOKALIZACJA:
lubuskie/
DATA PUBLIKACJI:
2021-05-07