info@stylemixthemes.com

Praca: Opiekun Medyczny - branża medyczna

Oferta została przeniesiona do archiwum

Agencja Pracy LEVEL WORK
wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr  Certyfikatu 10944/17663

W ramach akcji #szukamymedyka dla Nowego Szpitala w Świebodzinie
poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Opiekun Medyczny
branża medyczna
Miejsce pracy: Świebodzin
Opis stanowiska:
  • wykonywanie czynności pielęgnacyjnych i opiekuńczych,
  • asystowanie w czynnościach dnia codziennego: higiena osobista, karmienie, ubieranie.
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe (ukończony kurs dla opiekunów osób starszych, opiekunów medycznych) lub wykształcenie pielęgniarskie, rehabilitacyjne, pedagogiczne,
  • doświadczenie w pracy z osobami starszymi, schorowanymi,
  • minimum roczne doświadczenie zawodowe w zorganizowanym ośrodku: dom opieki, zakład opiekuńczo-leczniczy, agencja opiekunek,
  • cierpliwość, wyrozumiałość, empatia.
Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o różne formy zatrudnienia: umowy o pracę, zlecenie, kontrakt,
  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji,
  • wymiar godzin pracy w miesiącu do uzgodnienia
  • stabilne warunki pracy,
  • bezpośrednie zatrudnienie w szpitalu.

STANOWISKO:
Opiekun Medyczny - branża medyczna
FIRMA:
LEVEL WORK
LOKALIZACJA:
lubuskie/Świebodzin
DATA PUBLIKACJI:
2020-07-12