info@stylemixthemes.com

Praca: Opiekunka dziecięca

Powiatowy Urząd Pracy w Sulęcinie
Opiekunka dziecięca
Miejsce pracy: Sulęcin
Numer: StPr/21/0153
OBOWIĄZKI:
- przyjmowanie i wydawanie dzieci rodzicom (opiekunom prawnym);- dbałość o bezpieczeństwo dziecka;- nawiązanie komunikacji werbalnej i niewerbalnej oraz nawiązanie więzi z dziećmi;- określenie potrzeb dziecka i sposobu ich zaspokajania;- stosowanie podstawowych metod wychowawczych i edukacyjnych;- prowadzenie zajęć z dziećmi na podstawie planu zajęć;- dbanie o rozwój dziecka poprzez stymulowanie (odpowiednie zabawy);- doskonalenie sprawności manualnej i motorycznej dziecka;- kształtowanie pozytywnych nawyków dziecka;- zaspokajanie podstawowych potrzeb fizjologicznych dziecka;- dbałość o higienę dziecka;- dbałość o czystość otoczenia dziecka, w tym mycie i dezynfekcja nocników - zapobieganie chorobom dziecka;- zaspokojenie potrzeb żywieniowych dziecka;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym
Uprawnienia: Systematyczność,dokładność w wykonywaniu czynności, odpowiedzialność.

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Dobry kontakt z dziećmi, empatia.[Inne] : Art. 16. opiek. nad dziećmi 3Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym1.Opiekunem w żłobku lub klubie dziecięcym może być osoba:1)posiadająca kwalifikacje: pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo-wychowawczego, pedagoga społeczno-wychowawczego, pedagoga wczesnej edukacji, terapeuty pedagogi

Miejsce pracy:

Sulęcin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sulęcinie

LOKALIZACJA:
lubuskie/Sulęcin
DATA PUBLIKACJI:
2021-04-08