info@stylemixthemes.com

Praca: Pielęgniarka - opiekunka

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich
Pielęgniarka - opiekunka
Miejsce pracy: Dobiegniew
Numer: StPr/20/0787
OBOWIĄZKI:
opieka pielęgniarska nad mieszkańcami DPS, rozkładanie leków, wykonywanie iniekcji, opatrunków, współpraca z lekarzami, wykonywanie zabiegów piel - opiek.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak

Wymagania inne:

Dokumenty potwierdzające kwalifikacje. Umiejętność pracy w zespole, empatii, skoncentrowania, opanowania, dobrej komunikacji. Mile widziane doświadczenie.

Miejsce pracy:

Dobiegniew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

LOKALIZACJA:
lubuskie/Dobiegniew
DATA PUBLIKACJI:
2020-11-11