info@stylemixthemes.com

Praca: Planista Produkcji

Firma KÖNECKE SP. Z O.O. obecnie zatrudni osoby na stanowisko:

Planista Produkcji
Miejsce pracy: Słubice
Opis stanowiska:
  • Planowanie, nadzór nad bieżącą organizacją procesów produkcji, terminową realizację zleceń i powierzonych zadań na dziale produkcyjnym
  • Odpowiedzialność za koordynowanie i nadzorowanie działań zespołu (współpraca z liderami i grupą pracowników)
  • Podejmowanie działań optymalizacyjnych procesy produkcyjne
  • Zapewnienie właściwego przepływu surowca/półproduktu między kolejnymi etapami produkcji
Wymagania:
  • Skrupulatność, rzetelność, samodzielność i odpowiedzialność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość j. niemieckiego
  • Wykształcenie min. średnie
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szkolenia i kursy doskonalące umiejętności na stanowisku pracy
  • Pracę w doświadczonym zespole specjalistów

FIRMA:
Könecke Sp. z o.o.
LOKALIZACJA:
lubuskie/Słubice
DATA PUBLIKACJI:
2021-03-25