info@stylemixthemes.com

Praca: Pomocnik mechanika kolejowych maszyn budowlanych

Ogłoszenie numer: 5816055, z dnia 2021-10-29

Klient portalu Praca.pl

Pomocnik mechanika kolejowych maszyn budowlanych

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

  • Koordynacja czynności naprawczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania maszyn,
  • Wykonywanie planowanych napraw, realizacja przeglądów oraz usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń z zakresu: hydrauliki siłowej, pneumatyki, elektryki,
  • Bieżąca ocena stanu technicznego maszyn i urządzeń,
  • Wsparcie przełożonego w codziennych obowiązkach

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Znajomość zagadnień z zakresu hydrauliki siłowej, pneumatyki, elektryki oraz kolejowych maszyn specjalistycznych,
  • Umiejętność organizacji własnej pracy,
  • Rzetelność dokładność terminowość,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju.

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w pracy przy naprawach taboru kolejowego,
  • Prawo jazdy kat. C,
  • Uprawnienia SEP D+E do 1kV,
  • Uprawnienia TDT do obsługi (kategorii I ŻK I PK) i konserweacji żurawi i podestów.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Interesująca praca w międzynarodowym środowisku,
  • Bogaty pakiet socjalny.

LOKALIZACJA:
lubuskie/
DATA PUBLIKACJI:
2021-10-29