Praca: Pracownik biurowo - terenowy (sekcja bezpieczeństwa żywności)

Powiatowy Urząd Pracy w Żarach
Pracownik biurowo - terenowy (sekcja bezpieczeństwa żywności)
Miejsce pracy: Żary
Numer: StPr/21/0677
OBOWIĄZKI:
1. Nadzór nad żywnością prozdrowotną: suplementy diety, żywność specjalnego przeznaczenia żywieniowego i żywność wzbogacona.2. Nadzór nad warunkami produkcji, transportu, przechowywania i sprzedaży żywności, oraz warunkami żywienia zbiorowego.3. Nadzór nad jakością zdrowotną żywności.4. Nadzór nad warunkami zdrowotnymi produkcj, obrotu materiałami i wyrobami przeznaczonymi do kontaktu z żywnością.5. Prowadzenie postępowań administracyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: bezpieczeństwo żywności

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: farmacja
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: technologia żywności lub pokrewne

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe - bezpieczeństwo żywności/farmacja/technologia żywności lub pokrewne. Mile widziane: prawo jazdy kat. B, znajomość prawa żywnościowego, doświadczenie zawodowe.

Miejsce pracy:

Żary

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

LOKALIZACJA:
lubuskie/Żary
DATA PUBLIKACJI:
2021-06-25