info@stylemixthemes.com

Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/1686
OBOWIĄZKI:
- nadzór nad regulacjami Sekcji Zakładu i bocznic- prowadzenie spraw obiektów infrastruktury usługowej w tym przygotowanie i wycena zamówień,- prowadzenie i nadzór nad umowami z podmiotami dot. mediów (woda, ścieki, nieczystości, energia elektryczna, gaz)- opracowanie i realizacja planów rzeczowo-finansowych w zakresie inwestycji i remontów-zakup usług potrzebnych do funkcjonowania infrastruktury- prowadzenie ewidencji budynków, budowli, urządzeń technicznych, maszyn i elementów infrastruktury torowej- nadzór nad utrzymaniem budynków i pomieszczeń zakładu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie minimum średnie, komunikatywność, umiejętność organizacji pracy własnej, umiejętność pracy w zespole, znajomość obsługi komputera, wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, rzetelność względem pracodawcy, zaangażowanie w pracę, mile widziane prawo jazdy kat. B.

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

LOKALIZACJA:
lubuskie/Zielona Góra
DATA PUBLIKACJI:
2021-08-25