Praca: Pracownik do spraw finansowo-księgowych ze znajomością języków obcych

Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim
Pracownik do spraw finansowo-księgowych ze znajomością języków obcych
Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą
Numer: StPr/21/1178
OBOWIĄZKI:
Sporządzanie i opracowywanie dokumentów księgowych.Księgowanie operacji na podstawie dokumentów księgowych.Prowadzenie ewidencji rozrachunków, dokonywanie rozliczeń finansowych.Sporządzanie deklaracji podatkowych.Prowadzenie rachunku kosztów i wyników.Sporządzanie sprawozdań i analiz finansowych.Korygowanie dokumentacji księgowej.Prowadzenie rozliczeń finansowych.Przygotowywanie rocznych sprawozdań finansowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Miejsce pracy:

Kostrzyn nad Odrą

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 206,62 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim

LOKALIZACJA:
lubuskie/Kostrzyn nad Odrą
DATA PUBLIKACJI:
2021-07-13