Praca: Pracownik fizyczny z uprawnieniami C+E przy farmach fotowoltaicznych

Pracownik fizyczny z uprawnieniami C+E przy farmach fotowoltaicznych
Miejsce pracy: Skibice (pow. zielonogórski, gm. Nowogród Bobrzański)

Poszukujemy pracowników fizycznych do pomocy przy stawianiu farmy fotowoltaicznej

Doświadczenie mile widziane, ale jego brak nie jest przeszkodą – wszystkiego Cię nauczymy.

Praca w delegacji na terenie całej Polski.

Z NASZEJ STRONY OFERUJEMY
  • praca od poniedziałku do piątku po 10 h
  • wsparcie przełożonego na miejscu
  • pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • praca na sprzęcie wysokiej jakości
  • wysokie zarobki - 25-30 zł na godzinę
NASZE WYMAGANIA
  • dyspozycyjność
  • punktualność
  • brak nałogów
  • zaangażowanie
ZADANIA
  • praca fizyczna
  • wykonanie poleceń od przełożonych

FIRMA:
SUNHELP ENERGY Sp z o.o.
lubuskie/Skibice (pow. zielonogórski, gm. Nowogród Bobrzański)
DATA PUBLIKACJI:
2022-08-17