info@stylemixthemes.com

Praca: Pracownik hurtowni (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik hurtowni (m/k)
Miejsce pracy: Słubice
Nr ref.: PH/SLU/1121
Obowiązki:
  • weryfikacja dostaw i przyjmowanie na stan zgodnie z dokumentacją,
  • rozładunek towarów i prawidłowe ich rozmieszczanie,
  • sortowanie i uzupełnianie braków na półkach,
  • wystawianie faktur / obsługa kasy fiskalnej.
Wymagania:
  • ważne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • dużym atutem będzie doświadczenie w pracach magazynowych,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe,
  • pracę w godzinach 7:00-15:00 (pon.-sob.),
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych.

FIRMA:
Trenkwalder
LOKALIZACJA:
lubuskie/Słubice
DATA PUBLIKACJI:
2021-11-22