info@stylemixthemes.com

Praca: Pracownik Magazynowy

Obecnie poszukujemy:
Pracownik Magazynowy

Miejsce pracy:

Świebodzin

Otwarcie nowego centrum logistycznego Amazon w Świebodzinie już wkrótce! Inwestycja to ponad tysiąc nowych miejsc pracy. Może także dla Ciebie?

Nie wymagamy CV lub doświadczenia zawodowego – wystarczy motywacja, a my zadbamy o rozwój Twoich umiejętności i odpowiednio Cię przeszkolimy.

Jesteś zainteresowany? Zostaw swoje dane kontaktowe już teraz. Z kandydatami, którzy złożą aplikacje skontaktujemy się zaraz po starcie rekrutacji. O terminach będziemy informować na bieżąco.

Możesz też zadzwonić: 22 307 82 80 lub napisać: kontakt@amazon.pl, a my oddzwonimy.
Nie czekaj i aplikuj teraz!

 Wymagane kwalifikacje:
  • Masz ukończone 18 lat
  • Możesz pracować zmianowo
Dlaczego warto dołączyć do Amazon?
  • Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w Amazon
  • Atrakcyjna stawka godzinowa już od 22.50 PLN/godz. Brutto
  • Miesięczny bonus do 15% (uzależniony od frekwencji indywidualnej i wyników zespołu)
  • CV lub wcześniejsze doświadczenie zawodowe nie jest wymagane – po dołączeniu do Amazon przejdziesz odpowiednie szkolenia
  • Darmowy transport do i z miejsca pracy na wybranych trasach
  • Darmowa opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • Karta sportowa (za dodatkową opłatą)
  • Pyszne obiady w wersji mięsnej i wegetariańskiej za 1 PLN
  • Szansa na rozwój zawodowy w wiodącej globalnej firmie logistycznej, gdzie korzystasz z nowoczesnych technologii
  • Praca w bezpiecznym miejscu, wyposażonym w ogrzewanie i klimatyzację, stołówkę, bezpłatną kawę i herbatę i wiele więcej
Twoje zadania:
  • Odbiór i układanie towarów
  • Kompletowanie zamówień przy użyciu skanera
  • Pakowanie i wysyłka zamówień

FIRMA:
Amazon
LOKALIZACJA:
lubuskie/Świebodzin
DATA PUBLIKACJI:
2021-06-25