info@stylemixthemes.com

Praca: Pracownik magazynu

Pracownik magazynu

Agencja pośrednictwa pracy PrismaWorx, nie znajduje Ci jedynie pracy lecz daje szansę na lepsze jutro dla Ciebie i Twojej rodziny. Oferujemy pracę w stabilnych warunkach w Holandii.

Postaw na agencję PrismaWorx i zyskaj to, co najlepsze! Zadzwoń lub zarejestruj się już teraz!

Miejsce pracy: Holandia

KRAZ: 23700

Co zyskujesz:

  • Wynagrodzenie 11,68 euro brutto + dodatki
  • Dodatek dla kierowców 5 euro dziennie
  • Dokładne wprowadzenie w zakładzie pracy;
  • Możliwość długotrwałej współpracy z wiodącym klientem w branży logistycznej
  • Kompleksową i pełną organizację transportu za granicę, a także później na miejscu do zakładu pracy.

Obowiązki:

  • Przepakowywanie produktów w centrum dystrybucyjnym;
  • Kompletowanie zamówień;
  • Pakowanie i przygotowanie towaru do wysyłki;
  • Różne czynności magazynowe.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Prawo jazdy kat. B mile widziane
  • Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu;
  • Entuzjazm i chęci do pracy;
  • Gotowość do pracy zmianowej.

FIRMA:
PrismaWorx Sp. z o.o.
LOKALIZACJA:
lubuskie/
DATA PUBLIKACJI:
2022-08-10