info@stylemixthemes.com

Praca: Pracownik obsługi klienta (kasjer-sprzedawca)

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracownik obsługi klienta (kasjer-sprzedawca)
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/1417
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta zgodnie ze standardami. Wykładanie towaru, dbanie o prawidłową i czystą ekspozycję sklepu. Przygotowanie szybkich posiłków. Obsługa urządzeń gastronomicznych. Inwentaryzacja wybranych towarów na polecenie pracodawcy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie, doświadczenie w handlu, obsługa klienta, praca w sklepie, mile widziana obsługa kasy fiskalnej, kultura osobista.

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

LOKALIZACJA:
lubuskie/Zielona Góra
DATA PUBLIKACJI:
2021-07-20