Praca: Pracownik obsługi klienta zagranicznego z językiem angielskim

Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach
Pracownik obsługi klienta zagranicznego z językiem angielskim
Miejsce pracy: Świecko
Numer: StPr/21/0233
OBOWIĄZKI:
obsługa połączeń przychodzacych, doradztwo w zakresie doboru oferowanych usług, wprowadzenie do systemu informacji po rozmowie z klientami, tworzenie treści e-mail dedykowanych dla klientów zagranicznych, budowanie pozytywnego wizenuku firmy, praca w programie EXCEL, współpraca z innymi działami firmy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa programu EXCEL na wysokim poziomie

Miejsce pracy:

Świecko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 800 - 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach

LOKALIZACJA:
lubuskie/Świecko
DATA PUBLIKACJI:
2021-07-01