info@stylemixthemes.com

Praca: Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Nowa Sól
Numer: StPr/22/0341
OBOWIĄZKI:
Malowanie, tynkowanie, montaż, montaż glazury, szpachlowanie, montaż systemów suchej zabudowy, inne prace zlecone przez przełożonego. Wykańczanie wnętrz, remont, gładzie, suche zabudowy oraz remonty poddasza i łazienek.Praca w godzinach 7-15 lub 8-16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: technik bidownictwa, murarz
Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Uprawnienia: szpachlowanie, regipsy,malowanie, docieplanie, prace ogólnobudowlane.
Uprawnienia: murowanie, tynkowanie,szpachlowanie, malowanie

Wymagania inne:

Umiejętność: układania płytek, montaż suchej zabudowy, szpachlowanie, malowanie, obsługa elektronarzędzi. Doświadczenie jako pracownik ogólnobudowlany (nie wskazano okresu), kultura osobista. Ze względu na zakup samochodu dostawczego na stanowisko pracy wymagane jest też prawo jazdy kat. B (wprowadzono zmianę 08.06.2022 r.)

Miejsce pracy:

Nowa Sól

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli

LOKALIZACJA:
lubuskie/Nowa Sól
DATA PUBLIKACJI:
2022-07-07