Praca: Pracownik prac dorywczych z uprawieniami na wózek widłowy

Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim
Pracownik prac dorywczych z uprawieniami na wózek widłowy
Miejsce pracy: Baczyna
Numer: StPr/21/1224
OBOWIĄZKI:
Praca na umowę zlecenie w wymiarze 20 h tygodniowo.Głównym miejscem pracy będzie siedziba firmy; miejsce pracy może ulec zmianie ze względu na pozostałe prowadzone lub nowo podjęte inwestycje.Ogólny zakres obowiązków: wykonywanie różnego typu prostych prac fizycznych, prace polowe, prace magazynowe, dbanie o maszyny i urządzenia, wykonywanie prostych zadań takich jak: przenoszenie, przemieszczanie produktu, sprzątanie i porządkowanie terenu, posługiwanie się prostymi narzędziami typu łopaty, szpadle, taczki itp., wykonywanie innych prostych zadań, nie wymagających wykształcenia kierunkowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Miejsce pracy:

Baczyna

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim

LOKALIZACJA:
lubuskie/Baczyna
DATA PUBLIKACJI:
2021-07-19