info@stylemixthemes.com

Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Tarnów Bycki
Numer: StPr/21/0463
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie foremek i koszyczków do wypieku różnego rodzaju pieczywa, czyszczenie blach, foremek, koszyczków i innego sprzętu, wykonywanie czynności pomocniczych ( nie wymagających przygotowania fachowego) wyznaczonych przez operatora produkcji lub mistrza zmiany. Układanie foremek na wózki wypiekowe, odbieranie form i blach z pieczywem przy liniach produkcyjnych, układanie kęsów pieczywa na aparaty załadowcze, układanie i odbieranie bochenków.Praca w systemie trzyzmianowym, w godzinach 6:00-14:00,14:00-22:00, 22:00-6:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Mile widziane wykształcenie zasadnicze zawodowe o kierunku piekarz, cukiernik. Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, praca w godzinach nadliczbowych, sprawność fizyczna oraz zdolności manualne, umiejętność pracy pod presją czasu. Mile widziana książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych. Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej.

Miejsce pracy:

Tarnów Bycki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli

LOKALIZACJA:
lubuskie/Tarnów Bycki
DATA PUBLIKACJI:
2021-09-03