info@stylemixthemes.com

Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/0487
OBOWIĄZKI:
- obsługa linii produkcyjnej, zapewnienie jej sprawności,- pakowanie filamentu i przygotowanie go do wysyłki do klienta,- kontrola jakości wytworzonego filamentu,- prowadzenie dokumentacji produkcyjnej (raporty produkcji, kontroli),- obsługa systemu produkcyjnego i magazynowego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

[Inne] : - dokładności i sumienności w wykonywaniu zadań,- umiejętności współpracy, bycia zgodnym,- zamiłowania do porządku,- chęci nawiązania długotrwałej współpracy,- doświadczenia w pracy na produkcji (mile widziane),- odbycia rozmowy kwalifikacyjnej w siedzibie firmy,- możliwości podjęcia zatrudnienia od 01.09.2021 r.,- gotowości do pracy na 3 zmiany.

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie

LOKALIZACJA:
lubuskie/Zielona Góra
DATA PUBLIKACJI:
2021-06-22