info@stylemixthemes.com

Praca: Pracownik socjalny

Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu
Pracownik socjalny
Miejsce pracy: Żagań
Numer: StPr/21/0601
OBOWIĄZKI:
Praca w terenie, praca administracyjno - biurowa, przeprowadzanie wywiadów środowiskowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Pracownikiem socjalnym może byc osoba, która spełnia co najmniej jeden z poniższych warunków:- posiada dyplom ukończenia kolegium służb społecznych,- ukończyła studia wyższe na kierunku praca socjalna,- do dnia 31.12.2013 ukończyła studia wyższe o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego na jednym z kierunków: pedagogika, pedagogika specjalna, politologia, polityka społeczna, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie (dotyczy wyłącznie studentów, którzy rozpoczęli realizację wskazanej specjalności począwszy od 01.10.2008, a dyplom ukończenia studiów uzyskali w nieprzekraczalnym terminie do 31.12.2013)

Miejsce pracy:

Żagań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

LOKALIZACJA:
lubuskie/Żagań
DATA PUBLIKACJI:
2021-07-19