info@stylemixthemes.com

Praca: Referent inżynieryjno-techniczny

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Referent inżynieryjno-techniczny
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/1501
OBOWIĄZKI:
1. w zakresie dydaktyki będzie organizował, koordynował i kontrolował proces obsługi dydaktycznej, a w szczególności odpowiadał za przygotowanie stanowisk laboratoryjnych, stan techniczny, sprawność i legalizację posiadanej aparatury dydaktycznej, naukowo-badawczej i sprzętu pomocnicznego, organizował, nadzorował i kontrolował prace związane z zaopatrzeniem materiałowymi gospodarką odpadami biomedycznymi, 2. w zakresie prac naukowo-badawczych będzie: organizował, koordynował i wykonywał prace naukowo-badawcze zlecone przez Kierowników katedry, a w szczególności odpowiadał za przygotowanie stanowisk badawczych i sprzętu,3. w zakresie prac zleconych będzie współpracował z kierownikiem tematu w realizacji prac zleconych Instytutowi, w zakresie udostępniania i nadzoru nad sprzętem specjalistycznym potrzebnym do wykonania zadania, wykonywał i koordynował sprawy formalne związane z realizacją prac zleconych Katedrze Fizjologii Stosowanej i Klinicznej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie techniczne lub biologiczne, obsługa komputera w tym edytora tekstu i arkuszy kalkulacyjnych, język angielski poziom B1

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

LOKALIZACJA:
lubuskie/Zielona Góra
DATA PUBLIKACJI:
2021-08-03