info@stylemixthemes.com

Praca: Referent / Specjalista ds. Fakturowania

Stelmet S.A. jest największym w Europie producentem drewnianej architektury ogrodowej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

Referent / Specjalista ds. Fakturowania
Miejsce pracy: Zielona Góra

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • komunikatywna znajomość języka obcego,
  • znajomość pakietu office,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemu SAP.
Zakres obowiązków:
  • ewidencjonowanie w dzienniku przyjazdu i wyjazdu aut,
  • kontrola zgodności załadunku wyrobów na samochodzie z rysunkiem załadunku potwierdzona podpisem na rysunku,
  • pomoc w koordynacji załadunków związana z organizacją dostarczania wyrobów z innych zakładów,
  • wystawianie faktur,
  • merytoryczna obsługa kierowców w zakresie przygotowania dokumentacji.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy.

FIRMA:
STELMET
LOKALIZACJA:
lubuskie/Zielona Góra
DATA PUBLIKACJI:
2020-11-12