info@stylemixthemes.com

Praca: Referent w zespole ds. zdrowia i ochrony zwierząt

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Referent w zespole ds. zdrowia i ochrony zwierząt
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/0229
OBOWIĄZKI:
- Udział w prowadzeniu spraw w zakresie zadań zespołu- Prowadzenie rejestrów spraw w zakresie zadań zespołu zgodnie z przepisami, w tym Instrukcją Kancelaryjną i jednolitym rzeczowym wykazem akt -Udział w sporządzaniu sprawozdań, zestawień w zakresie zadań zespołu-Kompletowanie wyników i analiza sprawozdań z chorób zakaźnych-Sporządzanie bieżących raportów podczas zwalczania chorób zakaźnych-Przygotowywanie projektów pism-Wprowadzanie danych do systemów informatycznych w zakresie zadań zespołu-Obsługa administracyjna zespołu, w tym obsługa korespondencji, kompletowanie i porządkowanie akt-udział w naradach i szkoleniach
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie, miejętność obsługi MS Office: Word, Excel, Power Point, Posiadanie obywatelstwa polskiego, Korzystanie z pełni praw publicznych, Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

3 200 - 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

LOKALIZACJA:
lubuskie/Zielona Góra
DATA PUBLIKACJI:
2021-02-10