info@stylemixthemes.com

Praca: Referent

Wojewódzki Sztab Wojskowy w Zielonej Górze
Szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Referent
Miejsce pracy: Zielona Góra
Ogłoszenie o naborze Nr 69546

Warunki pracy

Praca administracyjno - biurowa wykonywana w pozycji siedzącej przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie z oświetleniem naturalnym i sztucznym. Budynek nie jest dostosowany do osób niepełnosprawnych z uwagi na bariery architektoniczne - brak wind i podjazdów. Możliwość krajowych wyjazdów służbowych. Brak czynników szkodliwych dla zdrowia.

Zakres zadań

  • przyjmowanie, wydawanie, rejestrowanie i przechowywanie dokumentów otrzymywanych, wysyłanych oraz wytwarzanych na potrzeby wewnętrzne WSzW systemem papierowym i elektronicznym
  • sporządzanie miesięcznych rozliczeń z nadanych przesyłek
  • pełnienie funkcji operatora Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej e-PUAP oraz internetowego konta pocztowego
  • systematyczne uzupełnianie teczek przedmiotowych o napływające pisma zgodnie z "Jednolitym Rzeczowym Wykazem Akt" oraz przygotowywanie akt do archiwum zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • kontaktowanie się z przedstawicielami operatora pocztowego w zakresie nadawania i odbioru przesyłek
  • wykonywanie prac związanych z właściwym funkcjonowaniem Zakładowego Składu Akt poprzez gromadzenie, kompletowanie i właściwe składowanie oraz udostępnianie dokumentów wykonawcom
  • przesyłanie, odbieranie i ewidencjonowanie korespondencji faksowej

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w administracji
  • znajomość przepisów ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach, o ochronie informacji niejawnych i aktów wykonawczych
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • umiejętność obsługi urządzeń wspomagających prace biurowe
  • czytelny charakter pisma
  • posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa w zakresie dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "POUFNE" lub złożenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na poddanie się postępowaniu sprawdzającemu zgodnie z ustawą o ochronie informacji niejawnych, celem uzyskania dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "POUFNE""
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • szkolenie specjalistyczne personelu kancelarii tajnych
  • znajomość przepisów wewnętrznych MON regulujących działalność kancelarii tajnych, działalność archiwalną oraz system pracy biurowej

STANOWISKO:
Referent
LOKALIZACJA:
lubuskie/Zielona Góra
DATA PUBLIKACJI:
2020-10-02