info@stylemixthemes.com

Praca: Rzeźnik Wykrawacz

Ogłoszenie numer: 2647025, z dnia 2019-09-12

Rzeźnik Wykrawacz

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

  • Praca w Norwegi na wieprzowinie lub baraninie
  • Wykrywanie, klasowanie na taśmie

Wymagania

  • Zapraszamy tylko osoby które posiadają doświadczenie

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • Zakwaterowanie
  • Wynagrodzenie 200 Nok/h brutto
  • Dodatkowo urlop (feriepenger) wypłacane raz w roku według prawa norweskiego 12% dochodów brutto z poprzedniego roku
  • Mieszkanie płatne przez pracownika pokój dwuosobowy 4250nok miesięcznie od osoby
  • Gwarantowane 37.5/ tygodniowo
  • Nadgodziny +50%

FIRMA:
Butchers Best Irlandia
LOKALIZACJA:
lubuskie/
DATA PUBLIKACJI:
12-09-2019