info@stylemixthemes.com

Praca: Samodzielna księgowa

Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim
Samodzielna księgowa
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Numer: StPr/21/0621
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawaDokonywanie wyceny aktywów i pasywów, ustalanie wyniku finansowego oraz podstawy opodatkowania podatkiem dochodowymProwadzenie rejestru VAT oraz rozliczeń podatkowychRozliczanie i uzgadnianie sald kont rozrachunkowychKontrola i uzgadnianie kont księgowychSporządzanie deklaracji finansowych, deklaracji CIT, VAT, PITSporządzanie informacji, sprawozdań, korespondencji do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS), współpraca z bankami, biegłym rewidentem oraz doradcami podatkowymiSporządzanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrznePrzygotowywanie niezbędnej dokumentacji do audytów oraz kontroli skarbowychZamknięcie miesiąca i roku obrachunkowego m. in. analiza kosztów i przychodów , tworzenie rezerw kosztowychSporządzanie rocznych sprawozdań finansowychPrzygotowanie raportów i zestawień (m.in. księgowych, finansowych, rozrachunkowych itp.)Analiza i bieżąca kontrola poprawności zapisów księgowych pod kątem prowadzonej działalności, rozliczenia finansowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Obsługa komputera, MS Office
Uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku

Wymagania inne:

Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów prawa podatkowego; ustawy o rachunkowości i przepisów powiązanychDobra znajomość MS Word i ExcelDobra znajomość programu Sage Symfonia; INSERT

Miejsce pracy:

Gorzów Wielkopolski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim

LOKALIZACJA:
lubuskie/Gorzów Wielkopolski
DATA PUBLIKACJI:
2021-04-21