info@stylemixthemes.com

Praca: Samodzielny specjalista do spraw nieruchomości

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Samodzielny specjalista do spraw nieruchomości
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/0888
OBOWIĄZKI:
pozyskiwanie ofert nieruchomości, obsługa klientów, dopasowywanie ofert do preferencji klienta, zamieszczanie ofert w Internecie oraz ich aktualizacja, obsługa najemców i przygotowanie nieruchomości do prezentacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie, biegła obsługa komputera w tym programów McOffice, umiejętność analitycznego myślenia zaangażowanie, determinacja, wiek powyżej 30 lat, prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

LOKALIZACJA:
lubuskie/Zielona Góra
DATA PUBLIKACJI:
2021-05-14