info@stylemixthemes.com

Praca: Sekretarz szkoły

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Sekretarz szkoły
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/20/1652
OBOWIĄZKI:
a) prowadzenie kancelarii szkolnej w oparciu o instrukcję kancelaryjną,b) przygotowywanie pism, c) bieżące obsługa spraw uczniowskich,d) udzielanie informacji interesantom, obsługa gości.e) wprowadzanie danych do Systemu Informacji Oświatowej,f) znajomość ustawy Karta Nauczyciela, Prawo Oświatoweg) prowadzenie kasy szkoły, sporządzanie raportów kasowych,h) prowadzenie ewidencji druków ścisłego zarachowania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub wyższe, administracja, ekonomia, prawo, 3 lata doświadczenia

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

LOKALIZACJA:
lubuskie/Zielona Góra
DATA PUBLIKACJI:
2020-11-11